Sakin Batı Glamping | Marmaris

Covid-19

Covid-19

Pandemi sürecinde tatil Sakin Batı’da nasıl olacak? Bu yaz Sakin Batı’ya gelecek olanları neler bekliyor?

Artık hepimizin daha iyi bildiği gibi, her virüse karşı en etkili silahlar; hijyen (korunma 🧿) ve sağlıklı yaşam (güçlü bağışıklık sistemi 🍏🥑🥦🥩🍗🏊‍♀️🚴‍♀️🚣‍♂️⛹️‍♀️). Bunlara azami özeni gösterdiğimiz takdirde pandemi sürecini de sağlıkla atlatabiliriz gibi görünüyor😎.

Her iki konuda da Sakin Batı®️ olarak hazırlıklarımızı yaptık. Sağlıklı gıdaların yanında soğuk sıkım detox suları ile sağlıklı beslenerek, bisiklet ve kanolarımızla düzenli spor yapabileceksiniz. 💪Tabii ki Sakin Batı®️ nın huzurlu atmosferinde geçireceğiniz zamanın, ruhsal sağlığınıza katkısını da unutmayalım😎

Tesis olarak ne gibi önlemler aldık, bunları da anlatalım:

T.C. KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI Yatırım ve İşletmeler Genel Müdürlüğü Kontrolörler Kurulu Başkanlığı’nın “KONAKLAMA TESİSLERİ VE YEME & İÇME TESİSLERİ İÇİN PANDEMİ SÜRESİNCE UYGULANACAK COVİD-19 VE HİJYEN UYGULAMALARI DEĞERLENDİRME FORMU” çerçevesinde alınan önlemlerin 2 tarafı var: Bizler için ve sizler için alınan önlemler.

Kısaca maddelemeye çalıştığımız bu tedbir uygulamaları, belirli bir protokol çerçevesinde uygulanacak ama elbette asıl olan Covid19’un sahillerimizi ele geçirmemesi ve sağlıklı huzurlu bir tatil geçirebilmek için bireysel olarak bu kurallara hepimizin aynı hassasiyette uyması.

Rezervasyon ve bilgi için lütfen tıklayın

Covid19 pandemisi hayatımızı, gelecekle ilgili planlarımızı hızlı bir şekilde değiştirdi, bir süre daha bu önlemlerle yaşamamız gerekecek. Bu konudaki riskleri bilip doğru yönetirsek, bundan sonraki süreçte pandeminin üstesinden geleceğimize emin olabiliriz.

İnsanlık tarihi boyunca her yeni sorunun beraberinde yeni çözümleri de ürettiğini, üretilen yeni çözümlerin gelişme ve her gelişmenin de aslında ilerleme olduğunu biliyoruz. Covid19 pandemisini de yeni bir gelişim ve ilerleme fırsatı olarak görebiliriz.💪

Sakin Batı'nın gerçek müşteri yorumları için lütfen tıklayın

Sevgiler

Sakin Batı