Sakin Batı Glamping | Marmaris

DANIŞMANLIK

DANIŞMANLIK

Avrupa glamping pazarının, 2018-2023 döneminde (2023 yılına kadar) yaklaşık % 60 artarak yaklaşık 10 milyar€'luk gelire ulaşması bekleniyor.

Sakin Batı ücretsiz danışmanlık hizmeti tam size göre… Kendi üretimimiz glamping çadırlar ile işletmenizi hemen kurun ve huzurla, keyifle işinize başlayın.
Yılların tecrübesine sahip uzman ekibimiz ile doğru kararları almanız, yaptığınız yatırımı hızlı geri almanız, kârlı ve sürdürülebilir bir işe sahip olmanız için neler yapıyoruz?

Finansal plan ve finansal yönetimin yeni kurulacak bir işletme için önemi tartışılmaz.

- Finansal Plan: Deneyimli ekibimiz öncelikle bu iş için öngördüğünüz yatırımın yaklaşık bütçesini öğrenir ve bu finansal kaynağın yerel pazara dayalı fizibilitesine bakar. Bu sayede yatırım maliyetlerini etkin yöneterek gereksiz harcamalar yapmanızı ya da bütçenin çok ötesinde bir yatırım planlamınızı engeller ve projenizin bütçe kısıtında başarılı olmasını sağlar.

Finansal Dış Kaynak Bulma (Yatırımcı ilişkileri): Projenizin yatırım maliyetine bağlı olarak (gerektiğinde) bağlantı ağımızdaki bireysel ya da kurumsal yatırımcılar ile görüşebilir, projeniz için gerekli finansal kaynağı bulabiliriz.

Önce iş planını dünyanın farklı finans merkezlerindeki yatırımcı ilişkileri uzmanlarımız ile paylaşıp, görüş ve önerileri topluyoruz. Uzman görüşünden (proje için %50 ve üzeri olumlu dönüş olması gerekir) sonra yatırımcı sunumu hazırlıyoruz ve yatırımcı turuna çıkıyoruz.

Bu hizmetimizi (iş planı hazırlama, yatırımcı sunumu hazırlama hariç) tamamen başarı primi ile sunuyoruz. Öncesinde bir ücret talep etmiyoruz.

Verimlilik: Bütçelemeyi desteklemek için maliyet kontrolü ve finansal raporlamaya yardımcı oluyoruz ve bu sayede işiniz büyüdükçe kârlı ve sürdürülebilir bir işletmeye sahip oluyorsunuz.

Plan hiç bir şeydir, planlama her şey. Çok değerli fakat kâğıt üzerinde kalmış bir plandan daha değerli olan, doğru planlanıp uygulanmış bir plandır.

Proje yönetimi uzmanlığımız sayesinde projeniz fırlatma rampasında beklemeye mahkum kalmayacak.

Her bedene uyan tek bir elbise olamayacağı gibi, her yaklaşım da projeniz için en doğru olmayabilir. Planlama ekibimiz, fikirlerinizin gaz ve toz bulutundan gerçekliğe, mümkün olduğunca yumuşak bir şekilde evrilmesini sağlar. Uçtan uca (finansal fizibilteden, mimari tasarıma ve canlya almaya) uzmanlarla işbirliği yaparak, eşsiz ve sürdürülebilir bir iş ortaya koymanızı sağlar.

Ölçemediğiniz hiçbir şeyi yönetemezsiniz.

Maliyetlerinizi yönetebilirseniz ancak işletmenizi etkin şekilde sürdürebilirsiniz.

Glamping işletmenizin gerek proje aşamasında, gerekse canlıya geçiş aşamasında ihtiyacınız olan her şey için etkin bir satın alma planı yapıyoruz ve farklı oranlarda indirim sunan güvenilir bir ortaklar ağından tedarikçi listesi oluşturabilmeniz için gerekli sistemi kuruyoruz.

Sorunlar iş hayatının riskleri olabilir, ama doğru ve gerçekçi bir “Risk Yönetimi” her türlü sorunu oluşmadan ön görür ve çözer.

İster birkaç ünitenin montajı isterse de devasa bir tesis. Hepsine çapına ve bütçesine uygun risk yönetim planını yapmak gerekir. Ekibimiz ve siz, müşteri memnuniyetinizi proje aşamasında düşünerek, olması muhtemel tüm riskleri gerçekçi bir olasılık, maliyet ve zaman çizelgesine dönüştürür. Bu hizmet sayesinde projeniz başarılı bir şekilde hayata geçer ve çalışmaya başladıktan sonra en az sorunla ilerleyerek kendi kendini geliştirir.

- Sakin Batı'nın franchise ortağıysanız, her şeyi hallederiz: pazarlama, fotoğraf ve video, rezervasyonları yönetme, ödeme alma, faturalama. Siz sadece bize verdiğiniz hizmet karşılığında anlaştığımız rakam üzerinden bir fatura kesersiniz.

- Danışmanlık biraz daha farklı: grafik tasarım ekibimiz markanızı geliştirmeye yardımcı olur ve piyasaya çıkmanız için gerekli tanıtım stratejilerini oluşturur. Münhasırlık anlaşması yapılmaz, ancak kendi sitemizde sitenizi satabiliriz.

Büyüyen bir pazarda ve doğal ortamda, keyifli ve kazançlı bir iş kurmak istiyorsanız görüşelim.

info@sakinbati.com, +905161660035