Sakin Batı Glamping | Marmaris

GLAMPING

GLAMPING

Sakin Batı Glamping'de

Tarihi mekanların, ormanın, doğanın ortasında, mis gibi denizin kenarında, sakin huzurlu ve uygun bütçeli bir tatil için “şort-tişört-terlik” ve sevdikleriniz yeterli.

Sakin Batı; gezmeyi seven, tatili deneyim olarak gören ve beklentilerine uygun doğal tatil yerleri arayan nitelikli gezginlere hizmet veren, bünyesinde plaj-cafe&bar-restoranı olan, çaldığı müzik ve düzenlediği etkinlikler ile rahat şık bir ortamda, huzurlu ve eğlenceli bir tatil sunan konaklama ve günübirlik tesisidir.


Türkiye'deki tek piramit mezar, antik çağlardan günümüze Karya yolu üzerinde bulunan Hydra Akropolisi, Türkiye'nin en çok ziyaret edilen şelalelerinden ve safari gezilerinin mola noktası Turgut Şelalesi, en lezzetli yer fıstığı ve Sakin Batı. Hepsi Marmaris Turgutköy'de.

instagram hesabımız için lütfen tıklayın.

Sakin Batı Konsepti için lütfen tıklayın

Bilgi ve Fiyatlar için lütfen tıklayın

Sakin Batı'da denize sıfır konumda eşsiz bir atmosferde; günlük, haftalık ya da aylık olarak kiralayabileceğiniz (klima, tv, banyo, wc) 3 Adet 2 katlı (min.4 max.5 kişi kapasiteli) 5 Adet tek katlı (min.2 max. 3 kişi kapasiteli) 8 Adet Butik Ahşap Ev ve 10 Adet Lux Safari Çadırı (Ortak wc ve duş) konaklama seçeneklerinin  yanında, günübirlik kullanabileceğiniz kumsal plaj mevcuttur.

Plaj kullanımı ağaç ev ve lux çadır misafirlerimiz için serbesttir. Günübirlik misafirlerimizden şezlong kirası almıyoruz. Sakin Batı'nın Kafe&Bar ve Restoranını kullanabilir.

Tatilinizi; ne zaman, nerede, nasıl bir ortamda, hangi koşullar ile alırdınız?

unutulmaz bir tatil yaşamak isteyenler🤗

Detaylı Bilgi için lütfen tıklayın


Önemli bilgi;

Tesisimiz doğal bir ortamdadır ve bebek beşiği ve çocuk aktivitesi gibi 13 yaş altı çocukların beklentilerine uygun olmayabilir. Bu şartlar sizin için uygunsa, bizim için sorun yok.

Evcil dostlarınızı getirebilirsiniz. 

Rezervasyonunuz yoksa, size yardımcı olamayabiliriz, lütfen rezervasyon yapınız.

Rezervasyon ve bilgi için lütfen tıklayın ya da info@sakinbati.com adresinden iletişime geçin.

RESİMLERİN ÜZERİNE TIKLAYARAK BÜYÜTEBİLİRSİNİZ.